Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas ir keitimas:
Remiantis DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖMIS, knygos yra negrąžintinos prekės, todėl kokybiškos prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos.
Grąžintinos yra tik nekokybiškos ar brokuotos knygos.
Jei norite grąžinti nekokybišką ar brokuotą knygą apie prekių grąžinimą nedelsdami informuokite mus el. paštu knyga108@gmail.com, laiško „Subject“ eilutėje nurodydami savo prekių užsakymo numerį ir prierašą „Grąžinamos prekės“. Jei gavote nekokybišką prekę ar jos pakuotė buvo pažeista, prašome, nufotografuoti pažeidimus ir defektus. El. laiške nurodykite prekės pavadinimą, trumpai aprašykite prekės grąžinimo priežastį ir prisekite nuotrauką su pažeidimais ar defektais. Supakuokite prekes saugiai ir išsiųskite registruotu paštu:
Grąžinamos Knyga108.lt prekės
„UAB Alchemijos namai”
Šimkaus g.8-3, LT-92128
Klaipėda
Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.
Svarbu:
Jeigu grąžinate nekokybiškas prekes (pvz., knygą pažeistu viršeliu) siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Gavę grąžinamas prekes, mes informuosime jus atskiru el. laišku ir kaip numato Europos Sąjungos elektroninę prekybą reglamentuojantys įstatymai, ne vėliau kaip 30 d., grąžinsime Jums pinigus į nurodytą banko sąskaitą arba pakeisime prekę kita – kokybiška. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.
Nekokybiška prekė:
Visos knygos, parduodamos knyga108.lt, yra NAUJOS ir laikomos optimalioje temperatūroje, apsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių. Kiekviena mūsų išsiunčiama knyga yra išoriškai patikrinama siuntos paruošimo proceso metu. Tačiau knyga nėra laikoma nekokybiška preke, jeigu ant jos galima pastebėti smulkių transportavimo, pakavimo ar saugojimo metu atsiradusių defektų, dažnai pastebimų ir įprastuose knygynuose parduodamose knygose (pvz. nežymūs įbrėžimai viršelyje ar jo folijoje, nežymus popieriaus spalvos pakeitimas vienoje iš išorinių briaunų ar pan.).
Kas yra nekokybiška prekė:
Knygos: leidinys su pažeistu viršeliu ar vidiniais puslapiais; knyga su sulankstytais ar įspaustais kampais; knyga, kurioje vidiniai puslapiai išdėstyti neteisinga tvarka;
Apie gautas nekokybiškas prekes nedelsdami informuokite mus el. paštu knyga108@gmail.com, laiško „Subject“ eilutėje nurodydami savo prekių užsakymo numerį ir prierašą „Nekokybiška prekė“. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite broko pobūdį (pvz., trūksta dalies knygos puslapių). Toliau sekite instrukcijomis apie prekių grąžinimą. Už nekokybiškos prekės grąžinimą mokame mes.