Prekių pristatymas

Pristatymas į Omniva paštomatus.

Jūsų knygų siunta bus pristatyta per 3-4 darbo dienas į Jums patogiausioje vietoje esantį OMNIVA paštomatą.

Gavus SMS žinutę apie pristatytą siuntą OMNIVA paštomate, prašome ją atsiimti kuo skubiau.

PRISTATYMO MOKESTIS:

  • Užsakant prekių iki 30 kg – 2.50 €.
  • Informacija SMS žinute! Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
  • Paprasta atsiimti! Siuntas atsiimsite greičiau nei per minutę, paštomate suvedę SMS žinute ir (ar) el. paštu gautus du PIN kodus.
  • Jokių eilių! Siuntų savitarnos paštomatai veikia 24 val. per parą, todėl siuntas galėsite atsiimti Jums patogiausiu metu.
  • Platus tinklas! Paštomatų tinkle pasirinksite sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.

Svarbu žinoti:

  • Jūsų užsakymas siuntų savitarnos paštomate saugomas 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į pasirinktą paštomatą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.
  • Užsakymų pristatymą į paštomatus galima rinktis tik tuo atveju, jeigu siuntinys nebus sunkesnis nei 30 kg.

Svarbu žinoti:

– Tikslų pristatymo įkainį matysite suformavę prekių krepšelį ir pasirinkę pristatymo būdą, šiuose prekių pristatymo aprašymuose pateikti dažniausiai užsakomi svoriai, prekių sumos ir įkainiai. Nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Dauguma užsakymų pristatymo terminas yra iki 3 darbo dienų nuo apmokėjimo (jei apmokėjimas gautas iki 12 val.). Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais.

– Jeigu pageidaujate, kad prekės, kurios sveria daugiau nei 2 kg., būtų pristatytos už Lietuvos ribų – prašome susisiekti el. paštu knyga108@gmail.com ir atskirai suderinti siuntimo sąlygas.

– Apie visus pasikeitimus užsakymo pristatymo procese informuojame registruojantis nurodytu elektroniniu paštu. Laiškai yra siunčiami automatiškai, todėl gali būti, kad pašto sistema priima kaip kenkėjiškus laiškus ir nukreipia į brukalų (spam) aplanką. Negavus informacijos apie pristatymą rekomenduojame patikrinti brukalų aplanką.